Twoje Biuro w chmurze

Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Od lat współpracujemy z największym na świecie dostawcą oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych. Profesjonalnie zajmujemy się wdrażaniem usług Online firmy Microsoft, co potwierdzone zostało statusem Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Dzięki uporządkowanemu i przejrzystemu procesowi obsługi przed i posprzedażowej Twoja firma będzie działać wydajniej, a klienci będą odczuwać satysfakcje ze współpracy.

 

PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNETOWYCH
Watchguard Dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa

Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy status „ZŁOTEGO PARTNERA” WatchGuardONE. W ramach współpracy z wiodącym na rynku dostawcą rozwiązań z zakresu IT zapewniamy dostęp do najnowszej generacji Firewalli poprawiających bezpieczeństwo sieci.

WatchGuard to inteligentne rozwiązanie stworzone do zarządzania i administrowania bezpieczeństwem infrastruktury sieci (UTM/NGFW, WiFi, Secure e-mail Gateway, Virtual solutions XTMv/XCSv ) w Twojej firmie, także poprzez punkty dostępu bezprzewodowego, które rozciągają się od zapory bezpieczeństwa urządzeń osobistych, takich jak smartfony i tablety.

 

 

 

Jako Dell PartnerDirect
oferujemy pełne portfolio
produktów firmy Dell.

Dell PartnerDirect

Dell jest liderem w swojej dziedzinie, umożliwiając dostęp do technologii i najwyższych standardów różnym grupom branżowym oraz partnerom strategicznym.

Firma, zamiast konkurować, stawia na współpracę z największymi dostawcami technologii przemysłowych oraz producentami oryginalnych rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu możliwy jest wyjątkowo szeroki pogląd na środowisko komputerowe.

Sophos | Doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT

Produkty Sophos pozwalają na zabezpieczenie każdego punktu końcowego sieci, od laptopów do wirtualnych desktopów i serwerów, stron internetowych, urządzeń mobilnych, e-maili, a także ruchu sieciowego. Jest to możliwe dzięki produktom dopasowanych do konkretnych potrzeb.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Sophos to:

 • Intuicyjny i bardzo dobrze rozwiązany webowy interfejs zarządzający SophOS
 • Integracja z oprogramowaniem Sophos na stacjach roboczych – technologia Heartbeat

 

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych obecnym na rynku od 1998 roku. Firma specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Wiele lat doświadczeń w tym trudnym z perspektywy wymagań i skomplikowania technologicznego segmencie rozwiązań sieciowych owocuje doskonałymi produktami przeznaczonymi dla sieci enterprise.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Bardzo wysoka stabilność rozwiązań
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Bogate wsparcie partnerów
Juniper Networks

 

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).

Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to Wirtualizacja urządzeń.

 

Watchguard Dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa

Hillstone Networks oferuje szeroki zakres rozwiązań związanych z bezpieczeństwem dla firm oraz sieciowych centrów danych, zarówno fizycznych, wirtualnych, czy w chmurze.

Zaawansowana analiza oparta o wyrafinowaną analizę behawioralną, analizę danych oraz głęboka analizę aplikacji i pozwala na znajdowanie i eliminację zagrożeń w bardzo krótkim czasie.

 

 

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Czyste podejście NGFW
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Najwyższy wskaźnik jakości do ceny według NSS Labs
 • Możliwość wirtualizacji (partycjonowania) urządzeń
Watchguard Dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa

"Całkowita wartość Produktu jest zniewalająca. Bezpieczeństwo, wydajność i stabilność zapory następnej generacji Hillstone są doskonałe, zdobywając Hillstone status Rekomendowany przez NSS Labs. "

— Vikram Phatak, CEO of NSS Labs.

 

 

WebRoot BrightCloud®

Innowacyjne i wyjątkowe
rozwiązanie zabezpieczające
przed najnowszymi zagrożeniami
komputerów w twojej organizacji.

 

 

 

 

Rozwiązania korzystają z WebRoot BrightCloud®, chmury reputacyjnej zasilanej przez mechanizmy sandboxowe działające na stacjach roboczych. W przypadku nieznanych zagrożeń WebRoot blokuje dostęp do Internetu oraz rejestruje działania programu w celu określenia jego charakteru.

 

WebRoot BrightCloud®
SolarWinds

Od początku powstania firmy SolarWinds zajmuje się dostarczaniem specjalnie zaprojektowanych rozwiązań, które mają na celu ułatwienie zadań specjalistom IT.

W ofercie znajdują się wartościowe produkty i narzędzia, które pomogą rozwiązać wiele trudności związanych z administracją IT, zarówno z sieciami, serwerami, aplikacjami, jak i z przechowywaniem czy wirtualizacją...

SolarWinds
Wallix | Zarządzanie uprzywilejowanymi kontami dla dużych i średnich firm

Zarządzanie uprzywilejowanymi kontami dla dużych
i średnich firm

WALLIX oferuje rozwiązania do zarządzania uprzywilejowanymi kontami dla dużych i średnich firm, organizacji publicznych oraz dla świadczeniodawców usług chmurowych, pomagając ich użytkownikom chronić swoje zasoby IT, takie jak dane, serwery, terminale czy wszelkie podłączone urządzenia.

 

EIQ

SecureVue to system klasy Log Management and SIEM, który pozwala na zarządzanie logami oraz wyszukiwanie i korelowanie na ich podstawie zdarzeń związanych z bezpieczeństwem.

Pozwala na koncentrację w jednym miejscu wszystkich istotnych informacji o zdarzeniach. Dzięki wbudowanym algorytmom i zintegrowaniu najlepszych praktyk wspiera bez dodatkowych nakładów rozwiązywanie złożonych problemów oraz skomplikowanych zagadnień w obszarze bezpieczeństwa IT.

EIQ
RedHat Enterprise Linux
RedHat Enterprise Linux

RedHat jest światowym liderem rozwiązań
\open-source’owych dla przedsiębiorstw.
Posiada szeroką gamę produktów i usług na rynkach komercyjnych.

Dzięki temu, że produkty RedHat Enterprise Linux zostały zbudowane w oparciu o ten sam kod źródłowy, pozwoliło to zaoferować możliwości dostępne we wdrożeniach komercyjnych...

NEC Display Solutions
NEC Display Solutions

NEC Display Solutions oferuje najbardziej wszechstronne i zorientowane na swoim zadaniu produkty takie jak małe i duże ekrany LCD, a także projektory wszelkiego rodzaju i rozmiaru, zarówno do klasy, sali konferencyjnej, jak i na lotnisko czy do kina.

NEC Display Solutions skupia ekspertów branży i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla różnych rynków wertykalnych.

Hewlett Packard Enterpise

Dostarczamy wysokiej jakości produkty producenta o wiodącej pozycji w branży serwerów, pamięci masowej, sieci przewodowych i bezprzewodowych, systemów konwergentnych, oprogramowania, usług i chmury.

 

 

 

 

Do rozwiązań znajdujących się w ofercie HP Enterpise należą między innymi:

 • Serwery (ProLiant, Apollo, Superdome X)
 • Serwerowe systemy zintegrowane (Synergy, Hyper-converged Systems)
 • Systemy Storage oraz Macierze dyskowe (3PAR StoreServ, StoreVirtual, StoreOnce)
 • Rozwiązania Sieciowe (Aruba, Switche)
 • Oprogramowanie (Fortify, OneView, Haven)

 

Hewlett Packard Enterpise
HP

HP to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów, oraz komputerów dla małych przedsiębiorstw.

HP

 

Rozwiązania Dell SonicWALL zapewniają inteligentne bezpieczeństwo sieci, poczty elektronicznej oraz dostępu mobilnego, który pozwoli na dynamiczne zabezpieczenie i kontrolę sieci oraz danych.

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dostępne są zarówno dla małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw w różnorakich branżach, np. szkolnictwie, służbie zdrowia, handlu, instytucjach finansowych. To, co wyróżnia na tle konkurencji SonicWall to:

 • możliwość łączenia w stosy więcej niż dwóch urządzeń
 • integracja ze switchami serii x firmy Dell
 • łatwy troubleshooting DPI SLL
 • rozbudowany 3 silnikowy skaner APT

 

Watchguard Dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług.

Firma oferuje rozwiązania takie jak serwery czy systemy pamięci masowej, które są podstawą systemów informatycznych, a także produkty sieciowe typu stacje bazowe dla telefonów komórkowych, systemy transmisji optycznej, systemy zarządzania siecią czy inną infrastrukturę komunikacyjną.

Fujitsu

Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji,

działającej w takich branżach, jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo
i nie tylko.

Dell PartnerDirect

Jako Technical Sales Profesional
oferujemy rozwiązania do backupu
firmy Veeam.

Technical Sales Profesional

W erze transformacji cyfrowej firma Veeam dostrzega nowe wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorstwa na całym świecie chcące realizować koncepcję Always-On Enterprise™, czyli prowadzić działalność w trybie 24/7/365.

Dlatego firma Veeam® stworzyła nowy segment rynku — Availability for the Always-On Enterprise™ — umożliwiając przywrócenie dowolnej usługi IT oraz związanych z nią aplikacji i danych w czasie liczonym w sekundach i minutach.

Więcej >