Rozwiązanie do ultra szybkiego DR dla krytycznych komputerów

Salvador Technologies to rozwiązanie służące do ciągłego wykonywania kopii zapasowych krytycznych komputerów.

Pozwala na ultra szybkie (30s) przywracanie systemów i danych zgodnie z politykami firmy.

Ipatentowana technologia air-gapped została zaprojektowana w celu wzmacniania odporności i minimalizowania czasu przestoju w zbieżnych systemach ICS i OT.

vPenTest - Automatyczne Testy Penetracyjne Infrastruktury

Przedstawiamy vPenTest – platformę do w pełni automatycznego przeprowadzania testów penetracyjnych sieci, która przekracza granice zwykłego skanowania podatności. Nasze nowoczesne podejście umożliwia łatwe, efektywne, skalowalne i przystępne kosztowo testowanie bezpieczeństwa sieci dla firm, które poważnie podchodzą do cyberbezpieczeństwa. Z vPenTest możesz testować swoją sieć regularnie co miesiąc lub wraz z pojawieniem się nowych zagrożeń. Dzięki naszym logom aktywności w czasie rzeczywistym masz możliwość śledzenia testu w trakcie jego wykonywania, a nasze raporty są generowane dla Ciebie i Twojego zespołu do weryfikacji w ciągu 48 godzin po zakończeniu testu.

Kayran - Automatyczne Testy Penetracyjne Aplikacji

Skaner aplikacji internetowych Kayran pomaga firmom, SMB i przedsiębiorstwom testować swoje aktywa i produkty online w celu wykrycia ponad 20 000 podatności.

Misją Kayrana jest demokratyzacja dostępu do testów penetracyjnych dla mniejszych i większych firm, poparta przez profesjonalnych ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego z tą samą wizją.

Razem uczynmy świat biznesu bezpieczniejszym.

Cyber 2.0

Możliwości Systemu Cyber 2.0.

 1. Zapewnia kompletne rozwiązanie EDR (endpoint Detect & Response) i nie tylko.
 2. Zapewnia kompletne rozwiązanie MDR (zarządzanie wykrywaniem i reagowaniem), w tym SOC.
 3. Zapewnia kompletne rozwiązanie NDR (Network Detect & Response), w tym maskowanie ruchu sieciowego.
 4. Zapewnia kompletne rozwiązanie XDR (Extended Detect & Response), które jest rozszerzeniem Device Control.
 5. Zapewnia jedno kompletne rozwiązanie zarówno dla systemów IT, jak i sieci OT i Scada.
 6. Działa w kilku trybach (monitorowanie, izolacja i pełna obrona).
 7. Zapewnia kontrolę dostępu do sieci (NAC).
 8. Działa oparciu o zasadę ZERO ZAUFANIA.
 9. Umożliwia prowadzenie śledztw teleinformatycznych.
 10. Zapewnia kompletne rozwiązanie dla pracowników pracujących z domu.
 11. Zapewnia ciągłą i bieżącą ocenę ryzyka dla organizacji
 12. Jego instalacja może odbywać się lokalnie lub w chmurze
 13. Proces wdrażania jest prosty i łatwy

Wyniki testów PassMark bezpieczeństwo vs wydajność

Połączenie realizowane poprzez dedykowany Vortex Gateway

Mazebolt Radar™

Mazebolt RADAR™ to rozwiązanie do ciągłego testowania ochrony przed atakami DDoS, które zapewnia nieprzerwane działanie witryny i chroni przed złośliwymi atakami DDoS. Rozwiązanie symuluje ataki z chmury Mazebolt, a RADAR™ DETECTOR jest instalowany w przed twoim firewallem po stronie Internetu i emuluje klientów próbujących połączyć się z Twoją witryną oraz zbiera informacje o testowych pakietach. Następnie mierzy wydajność witryny dla każdego symulowanego klienta, porównuje wyniki i ostrzega o lukach w zabezpieczeniach w czasie rzeczywistym.

Usługa Mazebolt Radar pozwoli Ci

 • Ocenić wdrożony sprzęt oraz usługę ochrony przed atakami DDoS.
 • Odpowiedzieć na pytanie, czy dostawca usług poradzi sobie z rzeczywistym atakiem DDoS?
 • Spełnić wymagania rekomendacji D w zakresie testowania rozwiązań DDoS.

DDoS Gap

Złośliwe oprogramowanie przestaje być problemem

Nikt nie zapewni 100% wykrycia złośliwego oprogramowania, ale dzięki Odix można ochronić się nawet przed najlepiej zamaskowanymi plikami malware.

Złośliwe oprogramowanie staje się bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Firmy inwestują w cyfrowe bezpieczeństwo, a hakerzy opracowują nowe sposoby omijania systemów bezpieczeństwa. Jedną z głównych metod działania jest złośliwe oprogramowanie zaszyfrowane w pliku, który bez problemów omija niemal każdy system zabezpieczeń.

W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii antymalware Odix jest skuteczny zarówno przeciw znanemu, jak i nierozpoznanemu zagrożeniu. Przetwarza wszystkie przychodzące pliki pod kątem zgodności z ustalonymi standardami dla danego typu. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości przebudowuje pliki na czyste wersje i wysyła je do użytkowników końcowych.

Twoi pracownicy wysyłają i odbierają duże ilości danych w postaci plików? Zyskaj pewność, że codzienna wymiana danych nie stanie się okazją do cyberataku.

Zadbaj o jakość i bezpieczeństwo kodu źródłowego

Sprawna identyfikacja luk bezpieczeństwa w kodzie źródłowym, jeszcze w ramach cyklu rozwoju oprogramowania.

Nasz partner Checkmarx jest obecnie światowym liderem w zakresie testowania bezpieczeństwa kodu źródłowego z nagrodą Gartner Customer Choice 2019. Zapewnia efektywne skanowanie kodu dla większości języków programowania, pozwalając zainwestować w bezpieczeństwo oprogramowania jeszcze na etapie jego tworzenia i rozwoju.

Korzystając z Checkmarx, zyskujesz natychmiastowy dostęp do wyników szczegółowej analizy kodu wraz z zalecaniami, które pozwolą zwiększyć poziom bezpieczeństwa nowopowstającej aplikacji lub wyeliminują niebezpieczeństwo związane z użytkowaniem oprogramowania opensourcowego w strukturach firmowych.

Zautomatyzowane Testy Penetracyjne

RidgeBot to narzędzie do zautomatyzowanych testów penetracyjnych, które wykorzystuje najnowocześniejsze techniki hakerskiego etycznego testowania oraz operacyjnej analizy zagrożeń.

Pozwala przedsiębiorstwom weryfikować swoją ekspozycję na ryzyko zewnętrzne oraz wewnętrzne związane z atakami cybernetycznymi oraz kontrolować wewnętrzne zabezpieczenia.

RidgeBot posiada szeroką wiedzę na temat zagrożeń, podatności, ataków, taktyk i technik stosowanych przez przeciwników. Dzięki swojej automatyzacji, RidgeBot działa jak doświadczony etyczny atakujący, nieustannie wyszukując i dokumentując luki bezpieczeństwa oraz błędy w konfiguracji.

Zmień swój sposób pracy

Przekonaj się, że mobilne biuro może być bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Razem z naszym partnerem CITRIX sprawiamy, że Ty i Twój zespół możecie efektywnie pracować z dowolnego miejsca na ziemi. Oferujemy łatwy i bezpiecznych dostęp do aplikacji oraz danych firmowych z dowolnego urządzenia czy lokalizacji.

 Citrix to:

 • wirtualizacja służbowych desktopów i aplikacji,
 • ujednolicony dostęp do plików,
 • analityka zachowań użytkowników,
 • ochrona witryn, aplikacji i interfejsów przed zagrożeniami,
 • kompletne wirtualne środowisko pracy.

Zapewnij swojej firmie ciągłość działalności biznesowej bez względu na zaistniałe okoliczności!

Więcej niż zwykły Firewall

Lepiej zapobiegać zagrożeniom niż zmagać się z konsekwencjami cyberataku, dlatego stawiamy na kompleksowe rozwiązania zabezpieczające sieć i jej użytkowników.

Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy status „ZŁOTEGO PARTNERA” WatchGuardONE. W ramach współpracy z wiodącym na rynku dostawcą rozwiązań z zakresu IT zapewniamy dostęp do najnowszej generacji Firewalli poprawiających bezpieczeństwo sieci.

WatchGuard to inteligentne rozwiązanie stworzone do zarządzania i administrowania bezpieczeństwem infrastruktury sieci (UTM/NGFW, WiFi, Secure e-mail Gateway, Virtual solutions XTMv/XCSv) w Twojej firmie. Również poprzez punkty dostępu bezprzewodowego, które rozciągają się od zapory bezpieczeństwa urządzeń osobistych, takich jak smartfony i tablety.

Dokumenty firmowe bezpieczne w domowym zaciszu

Elastyczne rozwiązanie, zarządzające prawami dostępu do informacji w firmie – nawet w sytuacji pracy zdalnej.

Dzięki SEALPATH zyskujesz kontrolę nad dokumentacją firmową. Niezależnie od tego w ilu kopiach i jaką drogą przekazywane są dokumenty, zawsze wiesz kto i jakie posiada uprawnienia. Możesz swobodnie nadawać i odbierać dostępy oraz oznaczać dokumenty, chroniąc dane przed nieuprawnionym drukowaniem, kopiowaniem czy ujawnianiem treści osobom trzecim.

Skorzystaj z rozwiązania i zapewnij swojej firmie bezpieczną wymianę informacji.

Oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych

TWOJE BIURO W CHMURZE

Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Od lat współpracujemy z największym na świecie dostawcą oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych. Profesjonalnie zajmujemy się wdrażaniem usług Online firmy Microsoft, co potwierdzone zostało statusem Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Dzięki uporządkowanemu i przejrzystemu procesowi obsługi przed i po sprzedażowej Twoja firma będzie działać wydajniej, a klienci będą odczuwać satysfakcje ze współpracy.

Jako Technical Sales Profesional oferujemy rozwiązania do backupu firmy Veeam.

W erze transformacji cyfrowej firma Veeam dostrzega nowe wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorstwa na całym świecie chcące realizować koncepcję Always-On Enterprise™, czyli prowadzić działalność w trybie 24/7/365.

Dlatego firma Veeam® stworzyła nowy segment rynku — Availability for the Always-On Enterprise™ — umożliwiając przywrócenie dowolnej usługi IT oraz związanych z nią aplikacji i danych w czasie liczonym w sekundach i minutach.

SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI

Jako Dell PartnerDirect
oferujemy pełne portfolio produktów firmy Dell.

Dell jest liderem w swojej dziedzinie, umożliwiając dostęp do technologii i najwyższych standardów różnym grupom branżowym oraz partnerom strategicznym.

 Zamiast konkurować, firma stawia na współpracę z największymi dostawcami technologii przemysłowych oraz producentami oryginalnych rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu możliwy jest wyjątkowo szeroki pogląd na środowisko komputerowe.

Doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT

Produkty Sophos pozwalają na zabezpieczenie każdego punktu końcowego sieci, od laptopów do wirtualnych desktopów i serwerów, stron internetowych, urządzeń mobilnych, e-maili, a także ruchu sieciowego. Jest to możliwe dzięki produktom dopasowanych do konkretnych potrzeb.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Sophos to:

 • Intuicyjny i bardzo dobrze rozwiązany webowy interfejs zarządzający SophOS
 • Integracja z oprogramowaniem Sophos na stacjach roboczych – technologia Heartbeat

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych obecnym na rynku od 1998 roku. Firma specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Wiele lat doświadczeń w tym trudnym z perspektywy wymagań i skomplikowania technologicznego segmencie rozwiązań sieciowych owocuje doskonałymi produktami przeznaczonymi dla sieci enterprise.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Bardzo wysoka stabilność rozwiązań
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Bogate wsparcie partnerów

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).

Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

Hillstone Networks oferuje szeroki zakres rozwiązań związanych z bezpieczeństwem dla firm oraz sieciowych centrów danych, zarówno fizycznych, wirtualnych, czy w chmurze.

Zaawansowana analiza oparta o wyrafinowaną analizę behawioralną, analizę danych oraz głęboką analizę aplikacji i pozwala na znajdowanie i eliminację zagrożeń w bardzo krótkim czasie.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Czyste podejście NGFW
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Najwyższy wskaźnik jakości do ceny według NSS Labs
 • Możliwość wirtualizacji (partycjonowania) urządzeń

Innowacyjne i wyjątkowe rozwiązanie zabezpieczające przed najnowszymi zagrożeniami komputerów w twojej organizacji.

Rozwiązania korzystają z WebRoot BrightCloud®, chmury reputacyjnej zasilanej przez mechanizmy sandboxowe działające na stacjach roboczych. W przypadku nieznanych zagrożeń WebRoot blokuje dostęp do Internetu oraz rejestruje działania programu w celu określenia jego charakteru.

Od początku powstania firmy SolarWinds zajmuje się dostarczaniem specjalnie zaprojektowanych rozwiązań, które mają na celu ułatwienie zadań specjalistom IT.

W ofercie znajdują się wartościowe produkty i narzędzia, które pomogą rozwiązać wiele trudności związanych z administracją IT, zarówno z sieciami, serwerami, aplikacjami, jak i z przechowywaniem czy wirtualizacją.

Efektywne zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności

ZARZĄDZANIE UPRZYWILEJOWANYMI KONTAMI DLA DUŻYCH I ŚREDNICH FIRM

WALLIX oferuje rozwiązania do zarządzania uprzywilejowanymi kontami dla dużych i średnich firm, organizacji publicznych oraz dla świadczeniodawców usług chmurowych, pomagając ich użytkownikom chronić swoje zasoby IT, takie jak dane, serwery, terminale czy wszelkie podłączone urządzenia.

HP to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów oraz komputerów dla małych przedsiębiorstw.

RedHat jest światowym liderem rozwiązań open-source’owych dla przedsiębiorstw. Posiada szeroką gamę produktów i usług na rynkach komercyjnych.

Dzięki temu, że produkty RedHat Enterprise Linux zostały zbudowane w oparciu o ten sam kod źródłowy, pozwoliło to zaoferować możliwości dostępne we wdrożeniach komercyjnych.

NEC Display Solutions oferuje najbardziej wszechstronne i zorientowane na swoim zadaniu produkty takie jak małe i duże ekrany LCD, a także projektory wszelkiego rodzaju i rozmiaru, zarówno do klasy, sali konferencyjnej, jak i na lotnisko czy do kina.

NEC Display Solutions skupia ekspertów branży i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla różnych rynków wertykalnych.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty producenta o wiodącej pozycji w branży serwerów, pamięci masowej, sieci przewodowych i bezprzewodowych, systemów konwergentnych, oprogramowania, usług i chmury.

Do rozwiązań znajdujących się w ofercie HP Enterpise należą między innymi:

 • Serwery (ProLiant, Apollo, Superdome X)
 • Serwerowe systemy zintegrowane (Synergy, Hyper-converged Systems)
 • Systemy Storage oraz Macierze dyskowe (3PAR StoreServ, StoreVirtual, StoreOnce)
 • Rozwiązania Sieciowe (Aruba, Switche)
 • Oprogramowanie (Fortify, OneView, Haven)

Jeśli uważasz, że rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa powinny być na tyle inteligentne, aby płynnie dopasowywać się do rozwoju firmy i wzrostu zagrożeń, postaw na rozwiązania SonicWall, które od ponad 25 lat skutecznie chronią małe i średnie przedsiębiorstwa z całego świata przed cyberprzestępczością.

Technologia SonicWall rośnie wraz z twoją firmą i jej potrzebami, nieprzerwanie zapewniając najwyższy poziom ochrony. Właśnie dlatego ich rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa w czasie rzeczywistym możemy spotkać zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i małych firmach prywatnych. Stawiając na SonicWall, zyskujesz niezawodny firewall zawierający szereg dodatkowych usług, m.in.:

 • ochronę przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym,
 • filtry antyspamowe,
 • ochrona przed włamaniami.

 

 

Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji,

działającej w takich branżach, jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo i nie tylko.

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług.

Firma oferuje rozwiązania takie jak serwery czy systemy pamięci masowej, które są podstawą systemów informatycznych, a także produkty sieciowe typu stacje bazowe dla telefonów komórkowych, systemy transmisji optycznej, systemy zarządzania siecią czy inną infrastrukturę komunikacyjną.