PRZEKONAJ SIĘ, ŻE
PRACA ZDALNA MOŻE BYĆ
PROSTA I BEZPIECZNA

POROZMAWIAJMY

Przygotujemy Twoją firmę do pracy zdalnej

od podstaw lub wspierając obecny dział IT

Przeniesienie firmy i wszystkich jej pracowników na tryb zdalny potrafi postawić przed właścicielem firmy szereg wyzwań. Jednym z najczęściej występujących problemów jest brak zasobów informatycznych — w tym brak specjalistów IT lub przeciążenie obecnego działu. Jak do tematu podejść tak, aby cały proces był szybki, ale jednocześnie nie nadwyrężył budżetu firmy z zachowaniem bezpieczeństwa danych?

Nasze działania:

1

Wsparcie istniejących rozwiązań i firmowych działów IT

2

Pełne przygotowanie infrastruktury do pracy zdalnej

3

Zabezpieczenie i monitoring osób pracujących zdalnie

4

Rozpoznanie możliwych zagrożeń w istniejącym środowisku IT

Niezawodny

helpdesk

Zapewniamy wsparcie w zakresie utrzymania zasobów informatycznych wewnątrz infrastruktury Twojej firmy. Stworzyliśmy dedykowany system CNS HelpDesk Tool, który sprawi, że komunikacja między nami a Twoimi pracownikami będzie płynna, niezawodna i bezpieczna.

Gwarantujemy, że nie pozostawimy bez odpowiedzi żadnego zgłoszenia!

Rozwiązania bezpieczeństwa

sprawdzające się u naszych klientów

Multifunkcjonalność

System do monitorowania

Rozwiązaniem problemu w dostępnie do specjalistów IT jest wykonanie wielofunkcyjnej platformy, specjalizującej się w wykrywaniu, zapobieganiu i reagowaniu na zagrożenia w obrębie infrastruktury firmy. Zapewniamy kompleksowy monitoring środowiska, użytkowników, plików, ruchu sieciowego oraz stacji końcowych.

Bezpieczeństwo w sieci

Firewalle, VPN, uwierzytelnianie wielopoziomowe i więcej

Uważamy, że lepiej zapobiegać, dlatego stawiamy na kompleksowe rozwiązania zabezpieczające sieć i jej użytkowników. Idziemy o krok dalej niż klasyczne firewalle — chronimy system przed zagrożeniami typu spyware, spamem, wirusami czy potencjalnymi intruzami. Filtrujemy zawartość stron, blokujemy szkodliwe witryny, kontrolujemy aplikacje i tworzymy polityki bezpieczeństwa.

Mobilne biuro

Oferujemy łatwy i bezpieczny dostęp do aplikacji i danych firmowych z dowolnego urządzenia czy lokalizacji. Wprowadzamy w firmach rozwiązania pozwalające na wirtualizację służbowych desktopów oraz serwerów. W ten sposób zapewniamy ciągłość działalności biznesowej bez względu na zaistniałe okoliczności.

Dobre zakończenie

Rozwiązanie XDR

Skupiamy się na bezpieczeństwie tzw. urządzeń końcowych (komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów), które przechowują informacje wrażliwe, będąc szczególnie narażonymi na ataki. Chronimy punkty końcowe przed złośliwym oprogramowaniem, pishingiem, cyberatakami czy naruszeniem danych.

Krok przed hakerem

Rozwiązanie PENTERA

Analizujemy systemy pod kątep potencjalnych ataków, wykorzystując oprogramowanie, które naśladuje zachowanie hakera — skupia się na wykrywaniu luk i słabości, przeprowadza testy penetracyjne oraz raportuje rzeczywisty poziom bezpieczeństwa systemów IT.