Złośliwe oprogramowanie przestaje być problemem

Nikt nie zapewni 100% wykrycia złośliwego oprogramowania, ale dzięki Odix można ochronić się nawet przed najlepiej zamaskowanymi plikami malware.

Złośliwe oprogramowanie staje się bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Firmy inwestują w cyfrowe bezpieczeństwo, a hakerzy opracowują nowe sposoby omijania systemów bezpieczeństwa. Jedną z głównych metod działania jest złośliwe oprogramowanie zaszyfrowane w pliku, który bez problemów omija niemal każdy system zabezpieczeń.

W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii antymalware Odix jest skuteczny zarówno przeciw znanemu, jak i nierozpoznanemu zagrożeniu. Przetwarza wszystkie przychodzące pliki pod kątem zgodności z ustalonymi standardami dla danego typu. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości przebudowuje pliki na czyste wersje i wysyła je do użytkowników końcowych.

Twoi pracownicy wysyłają i odbierają duże ilości danych w postaci plików? Zyskaj pewność, że codzienna wymiana danych nie stanie się okazją do cyberataku.

Skutecznie zabezpiecz sieć firmową przed atakami DDoS

Poznaj rozwiązanie, które zapewni Twojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa  w czasach upowszechniającej się pracy zdalnej.

Nasz partner, firma MazeBolt, jest liderem innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Specjalizuje się w zapobieganiu atakom wymierzonym w systemy sieciowe. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze rozwiązanie opracowane przez ekspertów MazeBolt – DDoS RADARTM. Narzędzie wykrywa luki w zabezpieczeniach systemu, eliminuje podatność na zagrożenia i zapobiega atakom DDoS na długo przed ich przeprowadzeniem. Zapewnia maksimum bezpieczeństwa Twoich firmowych danych, obejmując całą sieć IP i nie zakłócając płynności pracy organizacji.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej sieci firmowej. Skorzystaj z tego rozwiązania i zmniejsz podatność na zagrożenie atakiem DDoS nawet do 2%!

Postaw na kompleksowe bezpieczeństwo sieci

Zaawansowania platforma Cynet 360, to sposób na obniżenie wydatków związanych z bezpieczeństwem Twojej firmy.

Cynet 360 to zintegrowana platforma, służąca do wykrywania i natychmiastowego reagowania nawet na najmniejsze zagrożenia cybernetyczne. Zapewnia wiele kluczowych funkcjonalności w ramach jednego spójnego rozwiązania, które pozwoli zaoszczędzić zasoby Twojej organizacji.
Jeśli chcesz zyskać spokój i bezpieczeństwo, wiedząc, że Cynet zapewnia Twojej firmie całodobową analizę zagrożeń nawet na tysiącach urządzeń końcowych i wykrywa ukierunkowane ataki, zanim dojdzie do jakiejkolwiek szkody – skontaktuj się z nami.

Udowodnimy, że ochrona i monitoring infrastruktury firmowej może być prosty i opłacalny.

Zadbaj o jakość i bezpieczeństwo kodu źródłowego

Sprawna identyfikacja luk bezpieczeństwa w kodzie źródłowym, jeszcze w ramach cyklu rozwoju oprogramowania.

Nasz partner Checkmarx jest obecnie światowym liderem w zakresie testowania bezpieczeństwa kodu źródłowego z nagrodą Gartner Customer Choice 2019. Zapewnia efektywne skanowanie kodu dla większości języków programowania, pozwalając zainwestować w bezpieczeństwo oprogramowania jeszcze na etapie jego tworzenia i rozwoju.

Korzystając z Checkmarx, zyskujesz natychmiastowy dostęp do wyników szczegółowej analizy kodu wraz z zalecaniami, które pozwolą zwiększyć poziom bezpieczeństwa nowopowstającej aplikacji lub wyeliminują niebezpieczeństwo związane z użytkowaniem oprogramowania opensourcowego w strukturach firmowych.

Bądź o krok przed hakerem

Raz na zawsze wyeliminuj luki w firmowym systemie zabezpieczeń.

Razem z naszym partnerem PCYSYS pokażemy Ci rzeczywisty poziom bezpieczeństwa systemów IT w Twojej firmie. Dokładnie przeanalizujemy system pod kątem potencjalnych ataków, wykorzystując do tego rozwiązanie PENTERA, czyli oprogramowanie, które potrafi bezbłędnie naśladować zachowanie hakerów.

Zainteresuj się możliwościami testów penetracyjnych i wykryj wszystkie luki oraz słabości w swojej infrastrukturze IT. Skorzystaj ze szczegółowych raportów wraz z propozycjami rozwiązań pozwalających polepszyć bezpieczeństwo firmy. A to wszystko bez negatywnego wpływu na normalną pracę sieci!

Zmień swój sposób pracy

Przekonaj się, że mobilne biuro może być bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Razem z naszym partnerem CITRIX sprawiamy, że Ty i Twój zespół możecie efektywnie pracować z dowolnego miejsca na ziemi. Oferujemy łatwy i bezpiecznych dostęp do aplikacji oraz danych firmowych z dowolnego urządzenia czy lokalizacji.

 Citrix to:

 • wirtualizacja służbowych desktopów i aplikacji,
 • ujednolicony dostęp do plików,
 • analityka zachowań użytkowników,
 • ochrona witryn, aplikacji i interfejsów przed zagrożeniami,
 • kompletne wirtualne środowisko pracy.

Zapewnij swojej firmie ciągłość działalności biznesowej bez względu na zaistniałe okoliczności!

Więcej niż zwykły Firewall

Lepiej zapobiegać zagrożeniom niż zmagać się z konsekwencjami cyberataku, dlatego stawiamy na kompleksowe rozwiązania zabezpieczające sieć i jej użytkowników.

Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy status „ZŁOTEGO PARTNERA” WatchGuardONE. W ramach współpracy z wiodącym na rynku dostawcą rozwiązań z zakresu IT zapewniamy dostęp do najnowszej generacji Firewalli poprawiających bezpieczeństwo sieci.

WatchGuard to inteligentne rozwiązanie stworzone do zarządzania i administrowania bezpieczeństwem infrastruktury sieci (UTM/NGFW, WiFi, Secure e-mail Gateway, Virtual solutions XTMv/XCSv) w Twojej firmie. Również poprzez punkty dostępu bezprzewodowego, które rozciągają się od zapory bezpieczeństwa urządzeń osobistych, takich jak smartfony i tablety.

Dokumenty firmowe bezpieczne w domowym zaciszu

Elastyczne rozwiązanie, zarządzające prawami dostępu do informacji w firmie – nawet w sytuacji pracy zdalnej.

Dzięki SEALPATH zyskujesz kontrolę nad dokumentacją firmową. Niezależnie od tego w ilu kopiach i jaką drogą przekazywane są dokumenty, zawsze wiesz kto i jakie posiada uprawnienia. Możesz swobodnie nadawać i odbierać dostępy oraz oznaczać dokumenty, chroniąc dane przed nieuprawnionym drukowaniem, kopiowaniem czy ujawnianiem treści osobom trzecim.

Skorzystaj z rozwiązania i zapewnij swojej firmie bezpieczną wymianę informacji.

Oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych

TWOJE BIURO W CHMURZE

Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Od lat współpracujemy z największym na świecie dostawcą oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych. Profesjonalnie zajmujemy się wdrażaniem usług Online firmy Microsoft, co potwierdzone zostało statusem Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Zapewniamy rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma.

Dzięki uporządkowanemu i przejrzystemu procesowi obsługi przed i po sprzedażowej Twoja firma będzie działać wydajniej, a klienci będą odczuwać satysfakcje ze współpracy.

Jako Technical Sales Profesional oferujemy rozwiązania do backupu firmy Veeam.

W erze transformacji cyfrowej firma Veeam dostrzega nowe wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorstwa na całym świecie chcące realizować koncepcję Always-On Enterprise™, czyli prowadzić działalność w trybie 24/7/365.

Dlatego firma Veeam® stworzyła nowy segment rynku — Availability for the Always-On Enterprise™ — umożliwiając przywrócenie dowolnej usługi IT oraz związanych z nią aplikacji i danych w czasie liczonym w sekundach i minutach.

SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI

Jako Dell PartnerDirect
oferujemy pełne portfolio produktów firmy Dell.

Dell jest liderem w swojej dziedzinie, umożliwiając dostęp do technologii i najwyższych standardów różnym grupom branżowym oraz partnerom strategicznym.

 Zamiast konkurować, firma stawia na współpracę z największymi dostawcami technologii przemysłowych oraz producentami oryginalnych rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu możliwy jest wyjątkowo szeroki pogląd na środowisko komputerowe.

Doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT

Produkty Sophos pozwalają na zabezpieczenie każdego punktu końcowego sieci, od laptopów do wirtualnych desktopów i serwerów, stron internetowych, urządzeń mobilnych, e-maili, a także ruchu sieciowego. Jest to możliwe dzięki produktom dopasowanych do konkretnych potrzeb.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Sophos to:

 • Intuicyjny i bardzo dobrze rozwiązany webowy interfejs zarządzający SophOS
 • Integracja z oprogramowaniem Sophos na stacjach roboczych – technologia Heartbeat

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych obecnym na rynku od 1998 roku. Firma specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Wiele lat doświadczeń w tym trudnym z perspektywy wymagań i skomplikowania technologicznego segmencie rozwiązań sieciowych owocuje doskonałymi produktami przeznaczonymi dla sieci enterprise.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Bardzo wysoka stabilność rozwiązań
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Bogate wsparcie partnerów

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).

Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

Hillstone Networks oferuje szeroki zakres rozwiązań związanych z bezpieczeństwem dla firm oraz sieciowych centrów danych, zarówno fizycznych, wirtualnych, czy w chmurze.

Zaawansowana analiza oparta o wyrafinowaną analizę behawioralną, analizę danych oraz głęboką analizę aplikacji i pozwala na znajdowanie i eliminację zagrożeń w bardzo krótkim czasie.

To, co wyróżnia na tle konkurencji rozwiązania Juniper to:

 • Czyste podejście NGFW
 • Korporacyjne interfejsy konfiguracyjne
 • Najwyższy wskaźnik jakości do ceny według NSS Labs
 • Możliwość wirtualizacji (partycjonowania) urządzeń

Innowacyjne i wyjątkowe rozwiązanie zabezpieczające przed najnowszymi zagrożeniami komputerów w twojej organizacji.

Rozwiązania korzystają z WebRoot BrightCloud®, chmury reputacyjnej zasilanej przez mechanizmy sandboxowe działające na stacjach roboczych. W przypadku nieznanych zagrożeń WebRoot blokuje dostęp do Internetu oraz rejestruje działania programu w celu określenia jego charakteru.

Od początku powstania firmy SolarWinds zajmuje się dostarczaniem specjalnie zaprojektowanych rozwiązań, które mają na celu ułatwienie zadań specjalistom IT.

W ofercie znajdują się wartościowe produkty i narzędzia, które pomogą rozwiązać wiele trudności związanych z administracją IT, zarówno z sieciami, serwerami, aplikacjami, jak i z przechowywaniem czy wirtualizacją.

Efektywne zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności

ZARZĄDZANIE UPRZYWILEJOWANYMI KONTAMI DLA DUŻYCH I ŚREDNICH FIRM

WALLIX oferuje rozwiązania do zarządzania uprzywilejowanymi kontami dla dużych i średnich firm, organizacji publicznych oraz dla świadczeniodawców usług chmurowych, pomagając ich użytkownikom chronić swoje zasoby IT, takie jak dane, serwery, terminale czy wszelkie podłączone urządzenia.

HP to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów oraz komputerów dla małych przedsiębiorstw.

RedHat jest światowym liderem rozwiązań open-source’owych dla przedsiębiorstw. Posiada szeroką gamę produktów i usług na rynkach komercyjnych.

Dzięki temu, że produkty RedHat Enterprise Linux zostały zbudowane w oparciu o ten sam kod źródłowy, pozwoliło to zaoferować możliwości dostępne we wdrożeniach komercyjnych.

NEC Display Solutions oferuje najbardziej wszechstronne i zorientowane na swoim zadaniu produkty takie jak małe i duże ekrany LCD, a także projektory wszelkiego rodzaju i rozmiaru, zarówno do klasy, sali konferencyjnej, jak i na lotnisko czy do kina.

NEC Display Solutions skupia ekspertów branży i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla różnych rynków wertykalnych.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty producenta o wiodącej pozycji w branży serwerów, pamięci masowej, sieci przewodowych i bezprzewodowych, systemów konwergentnych, oprogramowania, usług i chmury.

Do rozwiązań znajdujących się w ofercie HP Enterpise należą między innymi:

 • Serwery (ProLiant, Apollo, Superdome X)
 • Serwerowe systemy zintegrowane (Synergy, Hyper-converged Systems)
 • Systemy Storage oraz Macierze dyskowe (3PAR StoreServ, StoreVirtual, StoreOnce)
 • Rozwiązania Sieciowe (Aruba, Switche)
 • Oprogramowanie (Fortify, OneView, Haven)

Jeśli uważasz, że rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa powinny być na tyle inteligentne, aby płynnie dopasowywać się do rozwoju firmy i wzrostu zagrożeń, postaw na rozwiązania SonicWall, które od ponad 25 lat skutecznie chronią małe i średnie przedsiębiorstwa z całego świata przed cyberprzestępczością.

Technologia SonicWall rośnie wraz z twoją firmą i jej potrzebami, nieprzerwanie zapewniając najwyższy poziom ochrony. Właśnie dlatego ich rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa w czasie rzeczywistym możemy spotkać zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i małych firmach prywatnych. Stawiając na SonicWall, zyskujesz niezawodny firewall zawierający szereg dodatkowych usług, m.in.:

 • ochronę przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym,
 • filtry antyspamowe,
 • ochrona przed włamaniami.

 

 

Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji,

działającej w takich branżach, jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo i nie tylko.

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług.

Firma oferuje rozwiązania takie jak serwery czy systemy pamięci masowej, które są podstawą systemów informatycznych, a także produkty sieciowe typu stacje bazowe dla telefonów komórkowych, systemy transmisji optycznej, systemy zarządzania siecią czy inną infrastrukturę komunikacyjną.