Zarządzane usługi bezpieczeństwa IT

Bezpieczeństwo IT - po prostu zrobione.

Poszukujesz sposobu na podniesienie bezpieczeństwa IT, w swojej organizacji, masz narzucone wymagania regulatora lub UODO?

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie Bezpieczeństwa  IT. Wdrożymy, a później utrzymamy rozwiązania bezpieczeństwa dopasowane do Twoich wymagań, dzięki czemu zabezpieczymy istniejące w firmie procesy oraz dane, a przy tym poszerzymy zakres posiadanych informacji zdarzeniach IT w organizacji.

 

WatchGuard MSSP

Portfolio usług MSSP

Dostarczamy zarządzane usługi bezpieczeństwa IT.

Nie wiesz od czego zacząć?

 

Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści pomogą odpowiedzieć na twoje pytania, doradzą. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w zabezpieczaniu środowisk informatycznych. Pracowaliśmy zarówno przy obsłudze rzeczywistych incydentów informatycznych jak i przy codziennym wsparciu.

Skontaktuj się z nami

Logowanie wieloskładnikowe - MFA

Bezpieczny dostęp do zasobów twojej organizacji.

Bezpieczny dostęp pracowników.

 

Teraz bardziej niż kiedykolwiek pracownicy stali się mobilni, pracują w domach i w podróży łącząc się z organizacją i uzyskując dostęp do poufnych informacji z różnych lokalizacji. Chociaż jest to dobre dla produktywności, naraża to sieci na duże ryzyko, związane z nieuprawnionym dostępem do zasobów firmowych przez cyberprzestępców przy pomocy wykradzionych danych. Na szczęście MFA może pomóc. W oparciu o wiarygodność urządzeń Twoich pracowników oraz logowanie wieloetapowe, zapewniamy dostęp do sieci, komputerów i aplikacji korporacyjnych w dowolnym miejscu i czasie. Dostarczamy uwierzytelnianie przez telefon lub fizyczny token z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

MFA

FIREWALL UTM/NGFW JAKO USŁUGA

Bezpieczeństwo sieci bez kosztów inicjalnych, w abonamencie.

WatchGuard Firewall Stack

Bezpieczeństwo sieci od zaraz.

 

Wykraczamy daleko poza to, co wielu określiłoby jako Unified Threat Management (UTM). Rozwiązanie dostarcza kompletne portfolio technologii zapobiegania, wykrywania i reagowania na wrogie działania. Pozwala na dynamiczny wybór ścieżki przy wielu łączach Internetowych oraz implementację technologii SD-WAN. Jesteśmy w stanie zrealizować zdalne wdrożenia, monitorowanie i raportowanie. Firebox to najlepszy przyjaciel MSP, który dostarcza wysoką wartość przy niskim całkowitym koszcie posiadania i jest niepodobny do żadnej innej oferty na rynku.

Dzięki naszym rozwiązaniom UTM dostarczamy m.in.:

  • Filtrowanie określonych kategorii stron Internetowych.
  • Skanowanie pobieranych plików przez skanery AV oraz sandbox.
  • Blokowanie ruchu do niebezpiecznych stron oraz adresów IP.
  • Ograniczanie i kształtowanie ruchu sieciowego QoS.

Zarządzane WiFi

Bezpieczna łączność bezprzewodowa dla twojej organizacji.

Bezpieczne sieci bezprzewodowe.

 

Każda firma wymaga Wi-Fi, ale chodzi o znacznie więcej niż tylko łączność i wydajność w dzisiejszym hiper-połączonym świecie — zwłaszcza jeśli chodzi o dostarczanie bezpiecznej sieci Wi-Fi jako usługi. Nasze portfolio punktów dostępowych może być zarządzane lokalnie lub za pośrednictwem chmury Wi-Fi w celu łatwego administrowania z dowolnego miejsca. Nasz unikalny System zapobiegania włamaniom (WIPS) automatycznie wykrywa zagrożenia bezprzewodowe i zapobiega im. Czy przesyłasz ruch firewall, czy nie, masz bogate dane zagregowane w wizualizacje, aby zobaczyć, kto łączy się z twoim Wi-Fi.

WiFi

Zarządzane bezpieczeństwo urządzeń końcowych

Kompleksowe bezpieczeństwo komputerów i serwerów w twojej organizacji.

WatchGuard EPDR

Aby chronić się przed cyberzagrożeniami, które są coraz bardziej wyrafinowane i coraz liczniejsze, należy ich unikać prowadząc takie działania jak aktualizacja punktów końcowych, wdrażając wielowarstwowe rozwiązanie ochrony punktu końcowego (EPP) oraz technologii wykrywania i odpowiedzi punktu końcowego (EDR).
Dostarczamy w ramach miesięcznego abonametu wiodące  w branży rozwiązanie, zdolne do wykrywania znanych i nieznanych zagrożeń poprzez monitorowanie i
blokowanie wszelkich niezaufanych działań dzięki unikalnej usłudze Zero-Trust dla aplikacji. Potrzebujesz wdrożyć proces zarządzania poprawkami? Nie ma problemu mamy też  rozwiązanie do zarządzania, które pomaga uprościć procesy instalowania poprawek, wraz z innymi najnowocześniejszymi technologiami
w celu zmniejszenia powierzchni ataku w Twojej organizacji, np. zdalne zarządzanie i kontrola systemów oraz szyfrowanie.

Firewall UTM/NGFW jako usługa

Firewall UTM/NGFW jako usługa

Wdrażamy i utrzymujemy korporacyjne sieci rozległe w oparciu o topowe światowe rozwiązania bez kosztów inicjalnych w stałej miesięcznej opłacie.

Chcę wiedzieć więcej